MONDO – doświadczenie, profesjonalizm, wysoka jakość usług.

W 1997 roku oddano do użytku Kolej Gondolową, a wraz z nią zaczęliśmy funkcjonować na Jaworzynie Krynickiej. Sezon zimowy 2013/2014 przyniósł zmiany: działamy w nowym lokalu pod nową nazwą MONDO, ale nasza ekipa profesjonalnych sprzedawców, serwisantów i instruktorów pozostała bez zmian.

W ofercie naszego sklepu posiadamy asortyment: Stoeckli, Head, Nordica, Uvex, Reusch. Produktów tych marek używają najlepsi narciarze na świecie! Nasi sprzedawcy przed każdym sezonem uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu klienci wychodzą od nas z najlepiej dobranym sprzętem do swoich potrzeb i umiejętności. Nasz serwis narciarski cieszy się opinią jednego z najlepszych na terenie całego ośrodka. Taką wysoką renomę zyskaliśmy dzięki profesjonalnym serwisantom oraz wyposażeniu serwisu w maszyny marki Wintersteiger oraz Toko.

Mondo to także szkółka narciarska, w której zatrudniamy najlepszych instruktorów z uprawnieniami SITN, PZN, PZS i MENiS. Od nas każdy uczeń wychodzi zadowolony. Nasza kadra uczy, bawi i „zaraża” narciarstwem i snowboardem.

Nasz team tworzą osoby aktywnie uprawiające sporty zimowe, dzięki czemu lubimy naszą pracę i wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obsługujemy na najwyższym poziomie.

Chcemy spełniać oczekiwania wszystkich klientów cały czas się rozwijamy. Jako jedyni w Krynicy-Zdroju posiadamy w swojej wypożyczalni sprzęt ski-tourowy oraz narty freeridowe renomowanych marek Nordica, Majesty, K2, Black Diamond.

Zapraszamy !!!

HS_SH1401_SKI_LEUKERBAD_95583